.

.

New
CA0744 Црна Аце Лопата Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm)

CA0744 Црна Аце Лопата Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm)

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0744 Црна Аце Лопата Кожа Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди