.

.

New
Smart Wristband Хривнија E07S IP67 Водоотпорен Часовници OLED Smartband Bluetooth 4.0 со Спиење Tracker Здравје Фитнес Тракер (Сива)

Smart Wristband Хривнија E07S IP67 Водоотпорен Часовници OLED Smartband Bluetooth 4.0 со Спиење Tracker Здравје Фитнес

DEN 887.76

Тековен
Во продавницата

Песни чекори : Снимате и да ги следи чекорите прецизно.Време дисплеј : Синхронизирајте го вашиот паметен телефон со LED дигитални време дисплеј.Спиење на квалитетот на следење : Следење вашиот сон циклус автоматски рекорд на квалитетот на спиење.Калории потрошувачка на управување : Caculate потрошувачката на калории, снимање на дневниот горат до калории.Растојание мерење : Мерка на вашата дневна прошетка distrance прецизно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди