.

.

New
Smart Watch за Android и iOS Телефони со отчукувањата на Срцето & Крвен Притисок Монитор, Спиење Monitort, Информации Потсетник & Чекор Контра Водоотпорен Фитнес Тракер за Мажи, Же

Smart Watch за Android и iOS Телефони со отчукувањата на Срцето & Крвен Притисок Монитор, Спиење Monitort, Информации Потсетник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Топло совети : .Користење на хривнија за прв пат, ве молиме бидете сигурни дека бразлетна е целосно наполнета.Употреба на појавување на полнење кабел за да chargeing.Пред користење, ве молиме, преземете го "Херој band III" СТАН.Поврзување Bluetooth на app, кој ќе ги синхронизирате податоците на хривнија на телефонот.Пакет Се Вклучени : . 1*Smart watch. 1*Smart watch кабел. 1*прирачник за Корисникот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди