.

.

New
Dallinaop Електрична Четка За Заби Белење На Заби Мека Наежвам Електрична Четка За Заби Батерија Waterproofs Електрична Четка За Заби Машки И Женски Подарок Возрасни Неколк?

Dallinaop Електрична Четка За Заби Белење На Заби Мека Наежвам Електрична Четка За Заби Батерија Waterproofs Електрична

DEN 407.28

Тековен
Во продавницата

[5 четка глави може да се користи за 1 година] електрична четка за заби е опремен со 8 замени четка глави (5 четка глави во вкупно), и секоја четка главата е опремен со заштитен капак за да се задржи чиста!Секој четка глава може да се користи најмногу до 3 месеци, така што трае повеќе од 2 години за да го користите за 8 пати.Тоа е дефинитивно идеален избор за сите вас. [35000vpm високи вибрации] напредна високо-технолошки батерија електрична четка за заби може да обезбеди 35000 висока-брзина на вибрациите во минута за ефикасно ги отстранува дамките!Чистење ефект е 10 пати поголема од онаа на прирачник четка за заби и 3 пати од обична електрична четка за заби.Тоа трае 7 дена за белење на заби и 14 дена за Healthys заби. [6 персоналните режим и моќ reminder] електрична четка за заби поддржува 6 начини : чистење, белење, полирање, мекост, масажа и нега, и се раствора површина дамки преку фреквенција конверзија.Масажа на владата обезбедува непречено микро влијание на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на непцата. [2-минута интелигентни тајмер] електрична четка за заби со вграден-во 2-минута четкање тајмерот може да ги охрабри да стигне на време се препорачани од страна на стоматолог, пауза на секои 30 секунди, и да ти кажам кога да го промените четкање област во секое време, со цел да се поттикне Healthys четкање навики.Донесе sonic четка за заби во модерните времиња со вграден додатоци. [совршен туристички придружник] - само задолжен за 6 часа и трае 60 дена.На батерија sonic четка за заби е опремен со полнење преку USB кабел (ротирачки дното), која може да се полни и каде било.На електрична четка за заби е ipx7 стандард.Целата четка за заби може безбедно да се мијат со вода.Можете исто така да го користите безбедно во бања или туш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди