.

.

New
Arakierst 20pcs Природни Дрвени Срцето Teether 25мм Недовршени Дрво Срца со Дупки Еко-Пријателски Дрвени Предавање Материјали DIY Занаети Beading Додатоци

Arakierst 20pcs Природни Дрвени Срцето Teether 25мм Недовршени Дрво Срца со Дупки Еко-Пријателски Дрвени Предавање Материјали

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дрвени Љубов Срцето Монистра.Големина : 25*25*9mm,дупка : 2mm,Пакување количина : 20pcs.Се создаде персоналните pendant : недовршени дрво Срце облик, може да биде обоен, обоени или украсени како што сакаат и треба; DIY свој личен дрво ѓердан.Разноврсна природен дрвен производ : добро за различни занает проекти, како што се DIY накит одлуки, хеклани Божиќ венец украси, насликани орнаменти, мала слика рамка украси,Накит.Пари Гаранција за враќање на : влошување на квалитетот прашање, само слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши.Боја : Срцето Монистра 20pcs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди