.

.

New
Балтички Килибар Нараквица(Унисекс)(Butterscotch Суровини)(6.5 Инчи) - Рачно Изработени Накит - Заврзана Помеѓу Монистра

Балтички Килибар Нараквица(Унисекс)(Butterscotch Суровини)(6.5 Инчи) - Рачно Изработени Накит - Заврзана Помеѓу Монистра

DEN 383.76

Тековен
Во продавницата

МНОГУ ВАЖНО - Мерка пред да го купат - Изберете вистинската големина за вас. 16cm Долго - 1 година Гаранција.Брзо Поддршка.Сите спакувани во еден прекрасен подарок торба.Безбедност Заврзана (Поединечно Заврзана) Монистра и еден "Пресврт Затворач" Затворање дополнителна Безбедност и да се Спречи Tisk на Гушење.Ние и Ветуваме на Нашите Балтички Килибар Белегзии Се Сертифициран како 100% Вистински Килибар.Па Купи Тоа без Двоумење!.Стил : 6.5 Инчи - Големи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди