.

.

New
InkSurf Компатибилен Тонер Замена за Брат TN221C, TN225C, Работи со: ХЛ 3140CW, 3170CDW; MFC 9130CW, 9330CDW, 9340CDW (Цијан)

InkSurf Компатибилен Тонер Замена за Брат TN221C, TN225C, Работи со: ХЛ 3140CW, 3170CDW; MFC 9130CW, 9330CDW, 9340CDW (Цијан)

DEN 2246.40

Тековен
Во продавницата

Модел : Брат TN221 C, TN225 C.Компатибилен Брат Принтери : ХЛ 3140 CW, 3170 CDW; MFC 9130 CW, 9330 CDW, 9340 CDW.Страница Принос : 2200 Страници при 5% покриеност (Буква/А4).Печати жив и живописни слики со лесно да го прочитате текстот, долготрајни и дупка со кои се отпорни.Уверение со Статични Контролирана Чипови; ISO-9001, ISO-14001, STMC Одобрени.Компатибилен Синозелена Тонери за употреба со Брат TN221 C, TN225 C.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди