.

.

New
(1C+1M+1Y) TN-115 TN-115C TN-115M TN-115Y Тонер Кертриџ соодветна Замена за Брат ХЛ-4070CDW 4040CN 4040CDN 4040CDW 4050CDN MFC-9440CN 9840CDW 9450CDN DCP-9040CN 9045CDN 9042CDN Печатач.

(1C+1M+1Y) TN-115 TN-115C TN-115M TN-115Y Тонер Кертриџ соодветна Замена за Брат ХЛ-4070CDW 4040CN 4040CDN 4040CDW 4050CDN

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет се Вклучени : 3-Pack (1 C+1 M+1 Y) TN-115 C TN-115 M TN-115 Y Тонер Кертриџ.Висок Страница Приноси : Секоја Боја Тонер Кертриџ до 4,300 Страници врз основа на 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилни Печатачи : ХЛ-4070 CDW 4040 CN 4040 CDN 4040 CDW 4050 CDN MFC-9440 CN 9840 CDW 9450 CDN DCP-9040 CN 9045 CDN 9042 CDN Печатач.Производот е изградена на ISO9001 и ISO14001 Фабрика Стандарди.Ние се стремиме кон совршенство на печатење, само за удобност во вашиот живот.Она што може да се добие од пакетот? 1-Pack TN-115 Тонер Кертриџ Синозелена 1-Pack TN-115 Тонер Кертриџ Магента 1-Pack TN-115 Тонер Кертриџ Жолта Компатибилни Печатачи : ХЛ-4070 CDW ХЛ-4040 CN ХЛ-4040 CDN ХЛ-4040 CDW ХЛ-4050 CDN MFC-9440 CN MFC-9840 CDW MFC-9450 CDN DCP-9040 CN DCP-9045 CDN DCP-9042 CDN Details & Точност : High-end тон er касети да управувате со комплицирани слика рендерирање.Секој малку на искра ќе се појавува и во печатена работа.Лепило тонер прав, отпорни на боја исчезнува од сите видови.Материјали &Изведба : Премиум материјали обезбедува high Compatibility и сигурен перформанси.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди конзистентност,квалитет отпечатоци кои одговараат на сликата/текст се гледа onone е печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Повеќе Слоеви на Заштита : Нашиот производ е заштитен со strongmultilayered пакување за да се намали можноста од оштетување.За време на транспортот и да се обезбеди вашиот производ доаѓа безбедно.Ако имате нешто прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди