.

.

New
Мали корпата за Ѓубре со Капак Воздушната Поглед на Лето Зелени Дрвја во Шума во Планините Убава Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebask

Мали корпата за Ѓубре со Капак Воздушната Поглед на Лето Зелени Дрвја во Шума во Планините Убава Ѓубре за Отпадоци Круг

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

7 инчи), 7 литри / 1.На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои произлегуваат и се спречува миленици од превртување на корпата за ѓубре. 【Уникатен дизајн】поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки и лесно може да се меша од страна на гостите како уметничко дело или чување на кутии. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам.7 литар / 1.3 инчи) дијаметар (8.【Големина】Висина (14.На user-friendly внатрешна заптивка го прави полесно за вас да го промените ѓубре торба и полесно да се чисти, само ја отвори и со еден прст.Тоа tucks во мали простори убаво и го прави прилично добра работа крие мириси, како и.8 литри капацитет на ѓубрето, може да е доволно за секојдневна употреба, но сепак препорачуваме да се измери бараната големина пред купување за да се избегнат непотребни проблеми.Едноставен шрафцигер е вклучена во пакетот, која може да се зезнав на нозе по приемот.Ова е единствена ѓубре може да специјално дизајниран за вашиот дом.Тоа не изгледа како на корпата за ѓубре, но тоа се повеќе убави, а земајќи ги во предвид функцијата на корпата за ѓубре.И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена.Ова бебе/пет доказ ѓубре може да е сосема погодна да биде ставен во тесен простор, како што било тенок површина во кујната или бањата, која може да ни помогне да го спаси соба простор.Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет редовно, стилови покрие модерна, ретро, селски, апстракт, цртан филм и така натаму, секогаш може да се најде најсоодветен за вас во нашата продавница.Тоа е добар подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, роденден, и свадба годишнина!Ве молиме Имајте во предвид : три вештачки дрвени нозете на ѓубре може да се отстранат, поради превозот ограничувања.Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние сме одговорни продавачот и ќе ви даде решение што е можно побрзо!.8 литри капацитет.Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди