.

.

New
V-Дел Отпад-Хартија Бин - Перфориран Лим - 15 l - Бела

V-Дел Отпад-Хартија Бин - Перфориран Лим - 15 l - Бела

DEN 760.80

Тековен
Во продавницата

Метален отпад-хартија за отпадоци.Рамномерно перфориран.Стабилна и силна.Направени од високо-квалитет прав-обложени челик.Различни бои на располагање.Обезбедени = состави.Капацитет = 15 l.Дијаметар = 260 mm.Висина = 320 mm.Боја = бела.Обликот = круг.Материјал = лист челик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди