.

.

New
EuisdanAA Домаќинство Ѓубре Може да Кошница Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Менгеме 10pcs Сина(Canasta де basura para el hogar Cubo де basura Bolsa де basura Abrazadera де клип 10 piezas Azul

EuisdanAA Домаќинство Ѓубре Може да Кошница Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Менгеме 10pcs Сина(Canasta де basura para el

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Боја : Сина; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 10 x Ѓубре Клипови.Име На Производ : Ѓубре Клип.Вкупна Големина : 56 x 8 x 8mm/2.2" x 0.3" x 0.3"(L*W*T)(Tamaño вкупно : 56 x 8 x 8 mm / 2.2 "x 0.3" x 0.3 " (L * W * T).Нето Тежина : 25g(Peso neto : 25g.Euisdan AA Домаќинство Ѓубре Може да Кошница Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Менгеме 10pcs Blue Brand нов и висок квалитет.1 нозе дизајн, клип ѓубрето, кеса за ѓубре може да работ,Нема потреба да се грижите за кеси за отпадоци се лизга во.Практичен и удобен.Опис на Spanish Canasta де basura para el hogar Cubo де basura Bolsa де basura Abrazadera де клип 10 piezas Azul Color azul; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 10 клипови де basura.Nombre del producto : Клипот де basura Tamaño вкупно : 56 x 8 x 8 mm / 2.2 "x 0.3" x 0.3 " (L * W * T) Peso neto : 25g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди