.

.

New
Губење на Ноктот Клипови за Жените, 6 Pack Голема Ноктот Клипови, 4.1 Големи Коса Клипови, Не се лизга Ноктот Коса Клипови, Мат Банана Коса Barrettes Косата Додатоци за Густа

Губење на Ноктот Клипови за Жените, 6 Pack Голема Ноктот Клипови, 4.1 Големи Коса Клипови, Не се лизга Ноктот Коса Клипови,

DEN 215.76

Тековен
Во продавницата

Високо-Квалитетни Материјали Нашата ноктот коса клипови се направени од високо-квалитет акрил, пластични материјали и безбедно метал пролет, кои се трајни и флексибилен, лесен за употреба и е тешко да се скрши, не се токсични, добро за вашата коса, лесна за употреба и тешко да исчезнат или да се прекине.Одговара за Сите Фризури-Без оглед на вашата коса е густа, тенка или нормално, нашата коса клипови за стил одговара за сите фризури, бидејќи нашиот ноктот клип користете interlocking заби дизајн, таа може да се одржи вашата коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Лесен за Употреба Овие правоаголник ноктот клип се едноставен и лесен за користење, тие можат да се среди косата брзо и не влијае на вашата работа, и да ви обезбеди формални или неформални фризура сакате. 6 различни бои за да го изберете, натпревар и со вашиот секојдневен живот облекување и го направат вашиот изглед повеќе шармантна и стилски.Широк Апликации Овие косата клипови за густа коса може да се задржи вашата коса уредно и сува кога ќе се прави чистење на лицето, направи се, готвење, капење, кои датираат или работат.И тоа е исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Совршен Подарок-Ова мат коса клипови може да обезбеди многу различни убави стилови на косата, толку жени или девојчиња ќе ви се допадне.Можете да испратите на вашата девојка, сестра, сопруга и мајка како подарок на Жените Ден, Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и нова година.Спецификација : .Материјал : Мат Пластика, Метал Spring Quantity : 6 Pack Size : 4.1 x 1.9 x 1.97 inches Weight : 1.06 Унца * 6 Shape : Ноктот Shape Color : Црна/Каки/Портокал/Морнарица/Розова/Војска Green Package Вклучува : Губење на Ноктот Клипови * 6. Погодна за Секој Прилики : Можете да ги користите овие различни боја на косата ноктот клипови во различни прилики.Неговата соодветна за лица, церемонии, birthday (роденден), теретана, банкет, датира, работат и секојдневно носење.Ви обезбедува шармантна и елегантен изглед.Прекрасен Подарок : Можете да го испратите овие косата клипови за вашата девојка, сестра, сопруга и мајка како подарок на Женска Ден, Мајки Ден, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и нова година.Тоа може да одговара и со секоја облека.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди