.

.

New
Во Франција Luxe Голем Бакнеж Tige Boule - Класици - Слонова Коска Токио

Во Франција Luxe Голем Бакнеж Tige Boule - Класици - Слонова Коска Токио

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Идеален за парична казна коса.Направени во Франција.Направен од целулоза accetate.Димензии : 1 1/8" широк x 2 3/4" долго.ЗА ФРАНЦИЈА LUXE - Франција Luxe слави убавината внатре и out.By мажење стариот свет craftmanship со модерен стил, ние ви донесе безвременски и елегантен стил решенија.Каде и вашите соништа ќе се, живеат шик и лесен начин на живот со Франција Luxe.Во Франција Luxe Голем Бакнеж Tige Boule - Класици е забавно и флертувачки начин за да додадете стил на вашиот ансамбл.Направени во Франција од висок квалитет на целулоза accetate, ова barrette е guarunteed да блесне!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди