.

.

New
MS24693-98B / 1/4-20 x 1 Мили-Spec Машина Завртки/Филипс/Рамен 100/18-8 СС/Blk Ox/DFAR во Согласност (Картон: 1,000 компјутери)

MS24693-98B / 1/4-20 x 1 Мили-Spec Машина Завртки/Филипс/Рамен 100/18-8 СС/Blk Ox/DFAR во Согласност (Картон: 1,000 компјутери)

DEN 11759.76

Тековен
Во продавницата

Станот 100° Филипс.Машина Завртка.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Крупни & Парична Казна Тема. 18-8 Нерѓосувачки Челик со Црна Оксид Заврши.Мили-Spec Машина Завртки, MS24693-98 B / 1/4-20 x 1" Мили-Spec Машина Завртки / Филипс / Рамен 100 / 18-8 СС / Blk Ox / DFAR Согласност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди