.

.

New
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Yezz Енди A4M Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Yezz Енди A4M Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Сите права се задржани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди