.

.

New
Samsung Ево Плус 256GB Микро SD Картичка за Зумирање Q2n-4K Видео Рекордер (MB-MC256) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli MicroSDXC Читач за Мемориска Картичка

Samsung Ево Плус 256GB Микро SD Картичка за Зумирање Q2n-4K Видео Рекордер (MB-MC256) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli MicroSDXC

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Пакетот вклучува (1) micro SD 256 GB мемориска картичка (Samsung Ево Плус) со SD адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Мулти-слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М2, и MS слотови за easy transfer.Брзо читање брзина до 100 MB/s и пишување speed до 90 MB/s за висок квалитет на слики и видео.Ова суштински Зум аудио рекордер кој е оценет Брзина Класа 10, UHS-I, U1, за висок квалитет на аудио и видео фотографирање.Снимач на мемориската картичка за да Зумирате рекордери е вода доказ, магнет доказ, температура доказ, и да се х-зраци доказ.Micro SDXC картичка компатибилна со Зумирање Q2n 4 K аудио рекордер и видео рекордер.Добиете најмногу од вашиот паметен телефон или таблет КОМПЈУТЕР со Samsung е ЕВО Микро Мемориската Картичка.Оваа висока издржливост мемориската картичка карактеристики супер брзо брзини за пренесување на музика, слики, видео, или видео игри и да е UHS-1-от за да направите со висока резолуција на слики и видео.Samsung SDXC и SDHC картички се водоотпорни, температура доказ, магнет доказ, и да се Х-зраци доказ, па ова сигурен мемориска картичка овозможува на вашите датотеки и податоци остане безбедно за време на живот е малку несреќни случаи.Вклучен SD адаптер ви овозможува да го користите картичка со вашиот дигитален фото апарат, лаптоп или десктоп компјутер.Компатибилен со Зумирање Q2n-4 K аудио рекордер и видео рекордер.Пакетот вклучува (1) 256 GB Samsung Ево мемориската картичка со полнач и (1) Сè, Но Stromboli SD, ТФ, М2, MS Мулти слот за Картичка Читателот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди