.

.

New
12 Лист Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Бакнеж Писма Помине Лизгачи Дизајн за Жени, Деца Мода Уметноста на доградба

12 Лист Валентин Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Шарени Љубов Срцето Секси Усни Бакнеж Писма Помине Лизгачи Дизајн

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакување : 12 листови Валентин срцето дизајн на ноктите вода трансфер налепници имаат различни модели и стилови, можете да најдете модели ви се допаѓа и да се создаде свој стил.Лесен за користење : Лесен за користење вода за пренос дизајн.Употреба на вода-ски decal да нежно слајд моделот на површината на ноктите, а потоа се применува на горниот слој да се направи налепница трае.Висок квалитет : На Денот на Вљубените помине decals се изработени од еколошки материјали, и не ноктите се ограничени.Можете да ги користите со доверба и да уживате во вашето сјајна помине уметност и да се забавуваш.Повод : Исклучителна романса нокти налепници се големи подароци од роднини или пријатели.Уживаат во забавата на DIY помине уметност декорација со пријателите и да го прослават посебни прилики.По Продажбата на Услугата : Можете да наплата и размена на стока во секое време, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди