.

.

New
Валентин Помине Уметност Налепница Decals Срцето Помине Уметност Блеска Sequins Ноктите Украси Набавка Гел лак Нокти Совети Додатоци 12 Мрежи Лист Цвет Пеперутка Срцето ?

Валентин Помине Уметност Налепница Decals Срцето Помине Уметност Блеска Sequins Ноктите Украси Набавка Гел лак Нокти Совети

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

Денот на вљубените Помине Sequin : пакетот вклучува 12grids бела боја на ноктите снегулки, секој облик дизајн е индивидуално спакувани во мрежа, а секоја мрежа е изолиран од едни на други, не треба да се меша.Премиум Квалитет : Срцето помине сјајот decals се направени од високо квалитетни материјали, безбедно да било помине стилови.Можете да ги користите за коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат не е лесно да падне.Лесен за Користење : Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Дури и ако сте почетничка, можете да направите убави нокти уметноста како manicurist во согласност со упатствата.DIY Прилики : Уживајте во вашата имагинација, може да ги красат она што би сакал.Твоите очи, телефон случај, огледало, поздрав картичка, занаети, или нешто што сакате.Одлична Услуга : Ако поради некоја причина не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговориме во најкраток можен и ви помага.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди