.

.

New
SFFZY Заклучување на Вратата Затворен во Спалната соба го исклучите Магнетна Брава Едноставна Сплит Заклучување на Вратата Врата се Справи со Заклучување на Америка

SFFZY Заклучување на Вратата Затворен во Спалната соба го исклучите Магнетна Брава Едноставна Сплит Заклучување на Вратата

DEN 5295.84

Тековен
Во продавницата

Панел материјал : цинк легура.Рачка материјал : цинк легура.Вратата отворање на ветер : општ тип.Дали да се донесе на клуч : Со копчето.Поле на примена : дневна соба, бања, соба.Панел материјал : цинк alloy Cylinder материјал : цинк облечени copper Handle материјал : цинк alloy Center растојание : 72mm Lock маргина : 55mm Adaptation вратата дебелина : 35-45 MMDoor отворање на ветер : општи type Whether да се донесе на клуч : Со key Scope на примена : дневна соба, купатило, room Package Содржина : 1pcs вратата knob Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди