.

.

New
Самостојна Активни 17.3 Полиестер Лаптоп Ранец во Црно

Самостојна Активни 17.3 Полиестер Лаптоп Ранец во Црно

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер обвивка.Патент затворање. 16" рамо капка.Целосно поместена 17.3" лаптоп за замрзнување.Внатрешни i Pad/ таблет џеб.Димензии : 18.5" x 15.75" x 6.5".Тежина : 2.8 LB.Hardshell страна zippe Red џебови заштитува повеќето слушалки.Built-in приклучок за слушалки порта.Поместена комората ги штити лаптопи до 17.3".Посветен внатрешни работи џеб за i Pad®, таблета или e Reader.Брз пристап џеб.Пред zippered џеб.Пред zip-надолу организатор дел.Страна zippered џебови.Поместена носат справи.Поместена рамо ремени за дополнителна удобност.Отпорен на вода на дното.Рефлексивни лента за зголемување на видливоста.Полиестер тело.Димензии : 18.5" x 15.75" x 6.5" Лаптоп Џеб Големина : 16" x 11.75" x 1.8".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди