.

.

New
Кошаркар Ѕвезда Westbrook Мултифункционален Ранец Патување Студент Ранец Фанови Bookbag За Мажи Жени (Стил 2)

Кошаркар Ѕвезда Westbrook Мултифункционален Ранец Патување Студент Ранец Фанови Bookbag За Мажи Жени (Стил 2)

DEN 1103.76

Тековен
Во продавницата

1.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со целосна обвивка, товарот но лесен.Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вратот, а имајќи кул кога ќе го носат тоа за долго време. 2.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОДДЕЛ : Ранец карактеристики повеќе прегради за складирање и можности за дополнителни материјали и опрема како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, копчиња, паричник, книги, облека, шише, пасош и повеќе, надворешен USB со вграден-во chargg cableeb. 3.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 18×6×11.8 инч. 4.Најдобар Подарок за кошаркар Ѕвезда Фанови.Никогаш не се борат со која торба да се донесе повторно со оваа одлична rucksack лесно да се оди со сè, за секојдневна употреба, училиште, се менуваат, викенд оклопни, краток скокање, кампување и повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди