.

.

New
Пелена Торба Ранец, Унисекс Бебе Менување Кеси со Менување на подлога, Изолирани Џебови & Pacifier Држачот за Момчиња, Девојки, WELAVILA Големи Мултифункционален Патување Н

Пелена Торба Ранец, Унисекс Бебе Менување Кеси со Менување на подлога, Изолирани Џебови & Pacifier Држачот за Момчиња,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Направена од отпорен на вода ткаенина и ги чисти linings – совршени за оние секојдневниот spills и мензи, карактеристики премиум лесно планирам патентите и сопствен хардвер, нашите nappy ранец е како стилски како што е разновиден. 1 x бебе пелена торба (Димензија : 16.9 во, Тежина : 1 кг).Складирање : Широк отвор, голем капацитет, обезбедување на доволно простор за да се задоволат сите ваши потреби.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАНЕЦ : што ќе ви овозможи да носат повеќе начини : туристички ранец, tote торба или шетач торба.5 во) прави diapering on-the-go бриз, каде и да сте.Тоа е исто така идеална бебе туш подарок!.На монтажни pacifier носителот ви помага да го одржите вашето бебе е pacifiers чисти и лесно да се постигне на патување.Бенефиции Вклучуваат : Cushioned количка за менување на мат и монтажни pacifier случај.Smart дизајн за модерните мајки и татковци, а не обратно.Неговиот ергономски, поместена рамо ремени ви овозможува удобно да го носите цел ден долго.Повеќе Сметководствена Опции : Туристички ранец, tote торба, или шетач торба.Сите наши кеси понуда издржливост, родителите може да се потпре на.9 x 8 инчи) има 18 џебови!Карактеристики 5 изолирани повеќенаменски џебови, zip-надолу пелена организатор, неколку мрежа џеб организаторите, 2 пред длабоки џебови, клучен фоб, и поместена лаптоп ракав за таблети до 15".Тоа е една пелена торба дека ќе го сакам доволно да се користи како вашата дневна редовни торба со сите функционални карактеристики, со што на вашата работа како родители многу полесно.ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ ДИЗАЈН : двоен zips се лесни за употреба со една рака, широко отворање на пелена организатор и количка за менување на мат (23 x 14.Имаме за цел да се дизајнира една пелена торба што го прави родителството полесно со избирање на фини материјали и хардвер. 1 x менување на мат (Димензии : 23 x 14.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди