.

.

New
MXCHEN 2021 Нови CF80 Дами Smart Watch Целосен Екран на Допир Дама Девојка Smartwatch Часовник Pedometer Спортски Следење Види за Android и iOS

MXCHEN 2021 Нови CF80 Дами Smart Watch Целосен Екран на Допир Дама Девојка Smartwatch Часовник Pedometer Спортски Следење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1 : Ултра-тенок тело, high-definition целосен екран на допир, мали и светлина тело, покажува убавината на дами, 1.08-инчен full круг IPS екранот. 2 : да се Интегрираат новите високо-технолошки мерење технологија, се следи во секое време и насекаде низ види, кога срцето надминува 160 отчукувања во минута, или помалку од 40 отчукувања во минута, што треба да се извести дека вашето тело е испраќање непријатно сигнали. 3 : Крвниот притисок и крвните кислород може да се мери во секое време и насекаде.Можете лесно може да се измери крвниот притисок и крвните кислород на вашиот зглоб, и можете да знаете вашето здравје во секое време, па можете да се чувствуваат послободно!. 4 : Вистинско време за потсетник на социјални информации.По користејќи го види, јас никогаш не се пожали од страна на моите пријатели повторно. "Мојата порака е реинкарнација", бидејќи сега пораки се врати во секунди и телефонот ќе биде поврзан штом телефонот ѕвони.Ова е високо-квалитетен производ со едноставен дизајн.Тоа е голем дар за семејството и пријателите или за лична употреба.СТАН : Dafei Waterproof оценка : IP67 Battery : 150m Ah Resolution : 240 * 240 Screen големина : 1.08" инчен IPS TFT боја screen Compatible : Android4.4 или повисоко, ISO8.0 или higher Viewing јазици : англиски, германски, корејски, шпански, Јапонски, француски, руски, арапски, англиски, италијански, Portuguese APP поддржани јазици : македонски, арапски, дански, германски, шпански, фински, француски, италијански, Јапонски, корејски, холандски, норвешки, полски, португалски, руски, шведски, Тајландски, англиски language The пакетот вклучува : 1 * CF80 smart watch (со оригинална кутија)1 * USB полнење cable1 *Корисникот Manual Welcome до нашата продавница, Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ви посакувам среќен живот!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди