.

.

New
FWRSR Smart Watch Андроид 5.1 Види Телефон IP67 Водоотпорен GPS Tracker 1GB + 16GB Smartwatch отчукувањата на Срцето Следи Pedometer со Заменливи Рака

FWRSR Smart Watch Андроид 5.1 Види Телефон IP67 Водоотпорен GPS Tracker 1GB + 16GB Smartwatch отчукувањата на Срцето Следи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

IP67 Професионални Водоотпорен.Погодни за пливање, бела вода рафтинг, не-нуркањето вода поврзани со работа, и риболов.(Не притиснете било копчиња во вода.Не го стави во топла вода).Движење Траекторија.Проверете во реално време или историски одење траекторија, па може да се најдат едни со други брзо.( Ако не сакате другите во една група за да ја проверите вашата локација, можете да го исклучите стан).СТАН Електронски Ограда.Мобилен СТАН може да се постави safty растојание од дома, компанија итн.Кога семејствата или пријателите се далеку од или внесете опсег, мобилен стан автоматски ќе аларм.GPS Позиционирање Без Патоказ или изгубени насока на отворено, компасот водичи насока низ пустината и да се чува на безбедно патување.Поддршка SIM Картичка, Поврзете се Насекаде.Спортски smart watch поддржува 2 G GSM 3 G WCDMA Мрежа.Дури и ако телефонот не е околу, можете да ги собереш повици, да праќате и примате пораки и употреба на повеќе апликации.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди