.

.

New
PCI Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Okidata 43866103 C710 Синозелена Тонер Кертриџ 11.5 К Принос

PCI Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Okidata 43866103 C710 Синозелена Тонер Кертриџ 11.5 К Принос

DEN 257.52

Тековен
Во продавницата

Ова е Вистински PCI Бренд / Премиум Compatibles Inc.производот за употреба во Okidata Принтери и е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката на Една Година.Употреба на нашите PCI брендирани потрошен материјал не ќе празнина производителот гаранција на вашиот печатач, копир, факс или други хардвер објект.Премиум Compatibles Inc.е САД recycler на користи и несакани PCI и OEM Бренд тонер касети.Да ги искористат предностите на нашата бесплатна услуга имаат минимум на 6 касети подготвени за рециклирање, ни e-mail и да побара за вашата при-пејд UPS-от повик ознака.Изјави производ приноси се базира на индустриски стандард 5% страница покриеност.Вашиот принос може да се разликуваат врз основа на употреба.PCI Бренд Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Okidata 43866103 C710 Синозелена Тонер Кертриџ 11,500 Страница Принос за употреба во следниве машини : Okidata C710, Okidata C710 Cdtn, Okidata C710dn, Okidata C710dtn, Okidata C710n.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди