.

.

New
TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell 332-0399 Црна Работи со Dell C1660 C1660W Принтери (1,250 Страници)

TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell 332-0399 Црна Работи со Dell C1660 C1660W Принтери (1,250 Страници)

DEN 1031.76

Тековен
Во продавницата

TCT замена за Dell 332-0399 Црн тонер кертриџ.Компатибилен со Dell C1660 W принтери.Околу приноси до 1,250 страници на 5-процентно покривање.Отпечатоци свежи, јасни, професионален квалитет, и долго-траен страници.TCT компатибилен Dell C1660 кертриџ е под 1 година гаранција од датумот на купување; ISO9001 и ISO14001 уверение. 1 Пакет TCT Компатибилен Dell C1660 Црна Замена на Тонер Cartridge Replaces OEM : 332-0399 Box Содржи : 1 Црн тонер cartridge Printer Компатибилност : Dell C1660 WTCT : Квалитет на Печатење Надвор Вашите Очекувања!Со TCT премиум тонер касети, можете да уживате во полна придобивки на висок квалитет на печатење и експоненцијална заштеди.Сигурен Печатач Резерви.Специјално формулиран за тонер обезбедува највисок квалитет на печатење од Dell C1660w премиум тонер касети.Нашите 332-0399 црн тонер касети се дизајнирани и конструирани да се работи за специфичен сет на печатачи за да се постигне висока точност и во согласност отпечатоци.Одлична Премија За Печатење Искуство.TCT обезбедува премија Dell 332-0399 тонер кертриџ замени дека се разумни цени за веродостојноста, квалитетот и ефикасноста.Секој премиум печатач кертриџ се произведени со користење на најновите технологии-почитување на строги STMC и ISO фабрика стандарди што нашите производи ISO9001 и ISO14001 уверение.Сигурен Услуги На Клиентите.Ние имаме тим од посветени и пријателски техничките асистенти подготвен да понуди секој клиент стручни совети.Искуство кавга-бесплатно онлајн шопинг.Широк Опсег на Тонер Касети.Ние нудиме широк избор на боја ласерски C1660w тонер касети во друга вредност пакети што се држи до вашиот буџет.Го изберат правото пакет и да го зачувате на вашиот резерви.Гарантира 100% сосема нов и работи беспрекорно со твоите Dell C1660 C1660w печатач.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди