.

.

New
40pcs 20 Пара Симпатична Бебе Коса Клипови Snap Коса Клипови Мини Косата Клипови за Милениче Куче Bichon Poodle Чешел Стил Куче Коса Лакови Не се Лизга Коса, Игли за Фино Коса, З

40pcs 20 Пара Симпатична Бебе Коса Клипови Snap Коса Клипови Мини Косата Клипови за Милениче Куче Bichon Poodle Чешел Стил

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Рачно изработени Лак】Нашето бебе коса лакови се направени од премиум памук полиестер со блек метал коса клип на грбот, раката stitched без лепак, совршен за бебиња и мали деца.На облик лакови се доследни во одборот, тие немаат freying завршува.Ние користиме високо квалитетни материјали во сите начин да се направи лакови комфорни и издржливи да се носат.Лак клипови " површината се рамен и нема да го оштети девојки коса. 【Мини Лак Клип Големина】Бебе девојка се поклонува : 1.8"X0.9".Оваа мини коса клипови ќе одговара 0-6 возраст девојки коса.Рачно изработени и се достапни за скоро сите случаи кога е потребно. 【Лесно да се Носат】мал лак за коса клипови може да бидат исечени во вашата коса со вклучени чешел клип на грбот што вашата коса е дебел или тенок. 【Најдобар Подарок Избор】голем подарок идеја!Тие се толку симпатична со толку многу бои,совршени за роденден или Божиќ подарок.Нашето бебе лакови се рачно изработени од 100% од група мајки со љубов,трпение и страст, секој мама ќе бидат задоволни со нив. 【Голем Избор на Бои】40-Pack фантастична бонбони бои се толку светли и симпатична.Бебе коса поклон клипови со различни бои оди со било мало девојче облека.Пакување : 20 различни Бои на 40pcs kawaii коса клипови.Тоа не е лесно да се здроби и не е лесно да се деформира 100% Рачно изработени мулти-Обоени лакови за коса клипови за бебе девојка, може да се користи да се облекуваат било outfit Comfortable носат чувство, рака stitched без лепак,Не е лесно да се падне ,немаат грижи за исчезнати додатоци, бебето бутик години коса клипови остане во место сите day Snap Клипови се цврсти се многу лесно прилог на косата, да го снимите вашиот време да се грижи за вашето бебе е коса style Will биде најдобар подарок за вашиот девојки.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Мали делови ако одвоен може да предизвика гушење опасност.Возрасни надзор е потребно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди