.

.

New
3PCS Свети Патрик Ден Shamrock Зелена Коса Лакови Алигатор Клипови(601) (B)

3PCS Свети Патрик Ден Shamrock Зелена Коса Лакови Алигатор Клипови(601) (B)

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Материјали : квалитет grosgrain лента.Пакетот Вклучува : 6 PCS мали hairpin.мали Зелени Shamrock hairpin Големина : за 1in*1.5 во.Рачно изработени мала грешка Материјал е многу мека и удобна.Две лакови се на одмор, мешавина и совршен додатоци за да го означите прилика.Секој лак е опремен со метален алигатор клип кој лесно се придава на косата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди