.

.

New
Kosmart - француски Направени HairclipУбавина-во-цвет

Kosmart - француски Направени HairclipУбавина-во-цвет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тип : Француски Направени Hairclip.Линија : CLASSIC ЛИНИЈА.Крај : Мат.Кристали : Yes.Димензии (mm) : 35x37. Стил на вашата коса со овие класичен флорални коса клипови.Направени во Франција и украсен со оригиналниот Сваровски кристали овие мат коса клипови ќе додадете романтична елегантност на вашиот стил.Комбинација на лесен дизајн и сигурна држете ќе ви даде можност да се создаде различни hairdos.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди