.

.

New
Kosmart - Француски Направи БананаBahama Мама

Kosmart - Француски Направи БананаBahama Мама

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тип : Француски Направи Банана.Линија : CLASSIC ЛИНИЈА.Крај : Мат.Димензии (mm) : 115x40. Економски : Yes.Нашите класичен банана клип е комбинација на светло и темно кафена бои, без да се премине од еден на друг.Оваа банана клип е совршено оди до основните додаток.Ако сте во потрага за еден модерен, без гужва погледнете ова банана клип е идеален избор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди