.

.

New
Saucony Мажите Возење 13

Saucony Мажите Возење 13

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Нови PWRRUN амортизирање штити од влијание со мека, но сепак природно се чувствуваат underfoot.TRIFLEX outsole оптимизира флексибилност.FORMFIT го опкружува нога во 3 D удобност, подобрен од страна на 3 D Печатење облоги.Конструиран мрежа обезбедува структура или се водат онаму каде што е потребно и го подобрува breathability.Категорија : Неутрален.Офсет : 8мм (32/24).Тежина : 9.7 оз (277g).Адвокатско SAUCONY ВОЗЕЊЕ 13 : : Feelgood ги исполнува gofast во ажурирани Saucony Возење 13 трчање.Оваа нова рационализација погледнете ги комбинира дише инженерните мрежа со 3 D испечатени облоги за сместување и comfier одговара.Се одликува со нова повеќе одговора уште нездраво мека PWRRUN амортизирање и дополнителна трајни гумени outsole, вашиот Mens Возење 13 е подготвен за било која брзина или далечина.Нашите си одат-да неутрален тренер само доби голема надградба.Сега со PWRRUN тапацир, можете да добиете повеќе енергија враќање од порано.Тоа значи повеќе пролетта во вашиот чекор, па милји, се чувствуваат лесно и вашиот кандидира лета од.И со FORMFITs 360-степен на удобност, сите што треба да направите е чипка и уживајте во Возењето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди