.

.

New
JanSport Ashbury 15 Инчен Лаптоп Ранец - Удобно Училиште Пакет

JanSport Ashbury 15 Инчен Лаптоп Ранец - Удобно Училиште Пакет

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

100% Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Најлон обвивка.Патент затворање. 1" рамо капка.ПОВЕЌЕТО ДОВЕРЛИВ ИМЕ ВО РАНЦИ - Нашата верба во нашите пакети е силна!Секој Jan Sport доаѓа со доживотна гаранција.Го носи вашиот Jan Sport со доверба, знаејќи ние ќе го замени или поправи било паузи.ОРГАНИЗАЦИЈА прават ЛЕСНО – Едноставен дизајн и лесен, 1 голема пространа оддел со внатрешна 15" лаптоп ракав, zippered пред комунални џеб & страна шише за вода на носителот.Го НОСАТ ВАШИОТ ОПРЕМА ВО УДОБНОСТА : Трајни премиум ткаенина, директно се намали поместена рамо ремени, од страна на шише за вода на носителот и веб дестинации се справи.УЧИЛИШТЕТО ОБЕЗБЕДУВА ВРШИ ВО СТИЛ - Нашите стилски изглед и вграден-во организација создава идеален пакет за секој е личност и потреби.Доаѓа во повеќе бои & дизајни за најдобро да се одрази на вас.АМЕРИКАНСКАТА ТРАДИЦИЈА ВО РАНЦИ – Генерации пораснале & дојде да се потпира на овој доверлив бренд.Над 50 години, на училиште, работа, патот патувања, откривање на забава, слобода и авантура.DETAILSThe Jan Sport Ashbury Ранец е дигитални надградба од иконите Jan Sport класичен ранец.Со внатрешна 15-инчен лаптоп ракав и пред организатор џеб, на Ashbury од Jan Sport е сигурно да се биде најдобар ранец за секаде каде што вашиот денот те носи.Тоа е оригиналниот класичен со надградби за денес е lifestyle BENEFITSPREMIUM ДЕТАЛИ FABRICSA малку нешто посебно отиде во оваа pack ICONIC JANSPORT STYLEThe изглед и квалитет кој почна all DURABLE CORDURA FABRICFabric може да смета за било adventure FEATURESInternal ракав се вклопува 15" laptop Fully поместена назад panel Front скривам pocket Front комунални џеб со organizer One големи главниот compartment Straight-сечење, поместена рамо straps Side шише за вода џеб.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди