.

.

New
iPad Про 12.9 Инчен Случај 2021 5 Генерација: Тешки Воени Одделение Капка Тестирани Shockproof со Полно Тело, Заштита со Потпирач & Рака Случај за iPad Про 12.9 5 Генералот 2021, Црвена

iPad Про 12.9 Инчен Случај 2021 5 Генерација: Тешки Воени Одделение Капка Тестирани Shockproof со Полно Тело, Заштита со

DEN 887.76

Тековен
Во продавницата

[Компатибилни Модели] - специјално Дизајниран за Новиот i Pad Про 12.9 инчен 2021 5 Генерација(модел : A2378, A2379, A2461, A2462); i Pad Про 12.9 4-та Генерација 2020 година(модел : A2229, A2069, A2232, A2233); i Pad Про 12.9 3-та Генерација 2018(модел : A1876, A2014, A1983, A1895). [Полно Тело за Заштита на] : Три-Слој shockproof случај има положено Воена Одделение Капка Тест : МИЛИ-810 G.IPad про 12.9 случај 2021 е направен од флексибилни TPU и PC, нуди 360 полно тело заштита за вашиот i Pad Про 5 генерација од дневните удари, инциденти и случајно капки. [ Прилагодливи Рака на Рака + 360 Rotatable Потпирачот ] : Прилагодлив рака на рака го спречува вашиот i Pad Про 12.9" 2021 лизгање надвор од вашата рака. 360-степен ротирачки вртливата стојат поддржува позицијата на мулти-агли.Идеално за гледање видеа, конференции и патување. [Изградена-Во Apple Молив Носителот + Прецизни Cutouts] : GEEKSDOM 2021 i Pad про 12.9 случај има вграден-во Молив носителот, поддршка безжични полнење на вашиот молив.Прецизни исечок дизајн обезбедува сите пристаништа, сензори, звучници, камери(ШИРОК РЕЖИМ)добра работа. [Монтажни Рамо, Рака] Монтажни рамо зафат може да се слободни вашите раце!Оваа функција е совршен за патување, ресторан со нарачување, домашниот производ вовед, инженер отворено работа, наставниците, итн.Специјално дизајнирана за Apple i Pad Про 12.9 Инчи 2021 5 Генерација(Модел : A2378/A2379/A2461/A2462).Посилниот три-слој заштитна структура, со 360° ротирачки застане, а карактеристична рака на рака и рамо, рака дизајн, ви овозможува подобро да го користите овој i Pad 12.9 2021 заштитни случај во вашиот живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди