.

.

New
Saucony Жените Водич 10 Работи за Чевли

Saucony Жените Водич 10 Работи за Чевли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Изведуваше мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Отстранлив insole.Водич продолжува да outpace пак од страна на постојаните иновации со секое ажурирање.На 10-то издание обезбедува идеален водич работи искуство со рационализација midsole дизајн, динамичен инженерните мрежа горниот и три-flex outsole со зголемена forefoot флексибилност.Брзо се чувствува малку побрзо во Водичот 10. Офсет : 0.31 инчен Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди