.

.

New
WESCO Öko-Sammler 380 511-02 Педалата за Отпадоци со 1 x 20 Литри Оддел Црвена

WESCO Öko-Sammler 380 511-02 Педалата за Отпадоци со 1 x 20 Литри Оддел Црвена

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Корпа со 20 литри внатрешна бин; капак, база прстен и педалата се направени од пластика; пластични внатрешна бин; телото на бин е направен од прав-обложени лист челик или полиран не ' рѓосувачки челик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди