.

.

New
Мала Бања корпата за Ѓубре со Капак Мека Блиску 6 Литар / 1.6 Gal од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни Тенок Ѓубре Може со Отстранлив Внатрешна Wastebasket за Спалната соба, П?

Мала Бања корпата за Ѓубре со Капак Мека Блиску 6 Литар / 1.6 Gal од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни Тенок Ѓубре Може

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

КАПАЦИТЕТ И ГОЛЕМИНА на : 1.6 Литри / 6 Liter; 11.5 x 5.9 x 12 инчи; Внатрешните wastebasket големина 9.2 x 5.7 x 10.2 инчи.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е големината треба пред купување.МЕКА ЗАТВОРИ КАПАКОТ : мали ѓубре може да се користи амортизерите забавување технологија, капакот може да се спушти полека, и капакот може да биде затворена тивко за да се избегнат одлуки иритирачки бучава.Вие не треба да се грижите за вознемирувачки остатокот од вашето семејство кога го користите.СИЛНА ПЕДАЛИ : На здрав челик педалата е многу лесен за употреба, и кога ќе тргнат на тоа нежно, ѓубре може да се отвора капакот.Комбинацијата на педали и металните обезбедува отпорност на абење и трајност.ОТСТРАНЛИВ ВНАТРЕШНА КОФА : ѓубре може да има трајни пластични лагер кофа.Можете лесно може да го подигнете внатрешниот кофа, депонија за ѓубре, и исплакнете набрзина кога е потребно.АНТИ-ОТПЕЧАТОЦИ МАТ ФИНИШ : телото на ѓубре може да е направен од челик материјал, и површината има анти-отпечатоци на кожата, што го прави тешко да се добијат отпечатоци од прсти, дури и ако допир со вашите раце.ЧУВАЈТЕ ГО ОТВОРИТЕ КАПАКОТ : Отворете го капакот и притиснете за да вертикален агол на земјата, и тогаш капакот може да останат отворени; овој иновативен дизајн може да се направи вие не треба да се чекор на подножјето на возилото за цело време кога фрлање ѓубре.СОВРШЕН ЗА ТЕСНИ ПРОСТОРИ : мали корпата за ѓубре со компактен дизајн е совршен за мали простори како што се бања, спална соба, дневна соба, канцеларија, дете соба, прав соба, RVs, колеџ dorm соби, итн.Правоаголна ѓубре може да можат да бидат ставени под маса, веднаш до креветот или веднаш до тоалет, или било каде со ограничен простор.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : површина е мазна и лесно да се чисти и може да бидат брзо избришани надвор со влажна крпа. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако корпата за ѓубре сте примиле е оштетен или не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за нова замена или рефундирање на вашите пари.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди