.

.

New
Jameco Valuepro GP1231100M00 Рокер Прекинувач, Стандард Апарат, Панел Монтажа, 0.83 L x 0.59 W x 0.63 H (Пакување од 10)

Jameco Valuepro GP1231100M00 Рокер Прекинувач, Стандард Апарат, Панел Монтажа, 0.83 L x 0.59 W x 0.63 H (Пакување од 10)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Контакт форма : dpst на-исклучување.Контакт оценка : 10 A вода 125 Vac и 8 A вода 250 Vac.Монтажа стил - панел монтажа.На тип на производ е Jameco Valuepro GP1231100 M00 Рокер Прекинувач, Стандард Апарат, Панел Монтажа, 0.83" L x 0.59" W x 0.63" H. Направени во Кина и произведуваат со Jameco Valuepro.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди