.

.

New
Sara-u Приклучок Клуч Адаптер Занатски Воздух Влијание Ratchet Вози Приклучок Адаптер Конвертор Редуктор 3/8 Пак 1/2 Рака Алатки

Sara-u Приклучок Клуч Адаптер Занатски Воздух Влијание Ratchet Вози Приклучок Адаптер Конвертор Редуктор 3/8 Пак 1/2 Рака

DEN 86.40

Тековен
Во продавницата

❤Направен од висок квалитет на хром vanadium челик. ❤Издржливи, висока цврстина, рѓа-доказ. ❤ Дупка во средината, може да се користат директно со соодветен бар. ❤ Материјал : CR-V. ❤ Вкупна должина : околу 25мм/1.77".Големина : 3/8 пак 1/2. Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на хром vanadium челик.Издржливи, висока цврстина, рѓа-доказ.Дупка во средината, може да се користат директно со соодветен бар.Спецификации : Производ : Приклучок за полнач Материјал : CR-V. Боја : Сребро.Вкупна должина : околу 25мм/1.77".Големина : 3/8 пак 1/2. Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инч.Ве молиме овозможи 0-5мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Приклучок конектор Нема мало пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди