.

.

New
Yiju 3X Кварц Часовник Движење Долго Вратило Механизам Моторни DIY Поправка и Замена на Делови

Yiju 3X Кварц Часовник Движење Долго Вратило Механизам Моторни DIY Поправка и Замена на Делови

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Погоден за часовникот панел со дебелина не поголема од 6 мм.Час рака должина : 85 mm / 3.35 инчен(бела); Минута рака должина на : 110 mm / 4.33 инчен(бела); Втора рака должина : 120 mm / 4.72 инчен(сребро) ; Конец должина : 8 mm / 0.31 инч.Напојува со една AA батерија (не се вклучени).Одлично за поправка, замена или правење на часовникот.Случај Големина : 66 x 55 x 16 мм / 2.6 x 2.2 x 0.6 инч.Опис : - Одлично за поправка, замена или правење на часовникот - Случај Големина : 66 x 55 x 16 мм / 2.6 x 2.2 x 0.6 инчен - Час рака должина : 85 mm / 3.35 инчен(бела); Минута рака должина на : 110 mm / 4.33 инчен(бела); Втора рака должина : 120 mm / 4.72 инчен(сребро) ; Конец должина : 8 mm / 0.31 инчен - Придвижуван од една AA батерија (не се вклучени) - Погоден за часовникот панел со дебелина не поголема од 6 mm Package Вклучува : 3 Сетови Кварц Часовник Движење(не се вклучени АА батерија).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди