.

.

New
NUBAO Шетач Вагон Мамас & Papas Лесни Кабриолет Виткање Pushchair, Патување Систем Деца' Trikes со Реверзибилна Седиште се Вклопуваат од 12 Месеци до 3 Години Над 1 Година Стара Де?

NUBAO Шетач Вагон Мамас & Papas Лесни Кабриолет Виткање Pushchair, Патување Систем Деца' Trikes со Реверзибилна Седиште

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Заедно со независност и мобилност, основна навигација концепти како волан, pedaling, и режија може да се воведе лесно се во рана возраст на детето околу 10 месеци.Три-во-едно децата tricycle е совршен подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 1-3.Трицикли се одлични за помагање на децата да развијат критичко физички и когнитивни вештини.Име : Деца Tricycle Бебето Trike следат-мене да расте tricycle во четири стилови на возење.Тие, исто така обезбеди деца со чувство на независност и да помогне да се изгради доверба.Она што го издвојува еден tricycle од велосипед (покрај очигледно тркала се брои!) е дека тие имаат тенденција да бидат пониски од земјата и да имаат поголеми тркала, што ги прави подобро прилагоден за мали деца кои се уште не го совладале балансирање - многу трицикли имаат возраст рејтингот што почнуваат на или пред 2 години.Доживува првиот вкус на независноста секогаш е возбудливо за вашето бебе.Исто така во овој период, не може да биде одлично возење на играчки кои може да бидат соодветни, премногу.User-friendly дизајн,висината на putter е прилагодлив во три чекори, која ги задоволува потребите на различна висина мајки и го прави поудобно патување.Со бебе tricycle со push се справи, ќе додадете часа на забава за вашето дете исполнување.Одлична внатрешна бебе вокер играчки може да се промовира децата рамнотежа и да им помогне да се стекнат со рамнотежа, насочување, координација и самодовербата на млада возраст.Производ тежина : 4.Максимална тежина е 30kgr.Можете лесно може да се конвертира од бебе trike да управен tricycle и да научат како да се вози tricycle и на крајот класичен tricycle. Лесно да се соберат : Нашето бебе велосипеди само треба да го инсталирате handlebars и седиште во неколку минути според упатствата во упатството.Ултра-тивка Гуми : вокер велосипед можат да се прилагодат на различни тешко клима (песок, шок зона, тревник, камен на патот, патот тули, пастирски, итн.Учење насоки : Нашите деца велосипед е најдобри роденденски подарок за бебиња учење да се вози велосипед.Уверување, ако имате било какви прашања, ве молиме да ни побара, ние ќе обезбедиме 100% задоволителна услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди