.

.

New
Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Завеса Куки (Сет од 12), Егзотични Тропски Плажа

Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Завеса Куки (Сет од 12), Егзотични Тропски Плажа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Големина : 3.7x3.7cm/1.45x1.45in.Материјал : Смола, стакло, од не ' рѓосувачки челик.Има добар анти- ' рѓа ефект.Дизајн : уникатен дизајн ви дава различен стил.Тоа може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, погоден за повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практична, вие никогаш не ќе го жалам со тоа.Употреба : Нашата туш завеса куките се идеални за украсување бањи, дома завеси, канцеларија завеси, празник куќи и свадба соби.Тоа може да додадете елеганција во вашата куќа декорација, да донесе најмногу соодветен ефект во вашата куќа декорација, и им даде на вас и вашето семејство многу удобно животната средина.Напомена : Еден сет е 12 парчиња.Лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.Бренд : qfkj1-Нашите туш завеса куките се направени од смола, стакло, и нерѓосувачки челик.Има добар анти- ' рѓа ефект.2-Нашите туш завеса кука може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, и одговара на повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практично и никогаш не ќе го жалам со тоа.3-Нашите туш завеса куките се идеални за украсување бањи, дома завеси, канцеларија завеси, празник куќи и свадба соби.Тоа може да додадете елеганција во вашата куќа декорација, да донесе најмногу соодветен ефект во вашата куќа декорација, и им даде на вас и вашето семејство многу удобно животната средина.4-Нашите туш завеса кука е збир на 12 парчиња.Тоа е лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.Можете да ни ги испратите вашите омилени слики.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди