.

.

New
Sandvik Coromant R331.1А-14 50 63H-WL1040 PVD Обложени Солидна Карбид CoroMill 331 Лице Indexable Мелничката Insert, 0.25 Носот Радиус, 14 Впишани Круг, Светлина Чип Прекинувач, 0.1949 Дебела (Пакување од

Sandvik Coromant R331.1А-14 50 63H-WL1040 PVD Обложени Солидна Карбид CoroMill 331 Лице Indexable Мелничката Insert, 0.25

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Плоштад и на страна и лицето мелење.Инсерти мелничката, негативни и позитивни со дупка/за coromill 331 страна и лицето машина.На Coro Mill 331 е мулти-цел страна и лицето машина со висока прецизност способност за бројни операции.Операции : slotting, разделба исклучување, двојно половина страна мелничката, плоштад рамо мелење, се соочува, банда мелничката, грбот свртена, здодевни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди