.

.

New
Bluetooth Beanie Шапка, Подароци за Мажи Жени Порибување Stuffers Божиќ Роденден, Кул Техника Gadget за Тинејџерски Момче Девојка Тинејџер

Bluetooth Beanie Шапка, Подароци за Мажи Жени Порибување Stuffers Божиќ Роденден, Кул Техника Gadget за Тинејџерски Момче

DEN 551.76

Тековен
Во продавницата

Кул порибување stuffers Божиќ подарок идеја за мажите и жените, за семејството или пријатели на оваа година.0 техника им овозможува на Bluetooth beanie пар со кој било Bluetooth-от за паметен телефон или таблет уредите & полесно.Она што е уште поважно, на 3-копчето control panel го прави овој Bluetooth beanie шапка лесно да одговорите на телефонски повик, и пуштање песни, и прилагодување јачина на звук.Перат & Пријателски Услуги на Клиентите - двојна Bluetooth слушалки и контролниот панел се лесно да се отстрани од џебовите во Bluetooth beanie.Необични подароци за мажи жени или тинејџери или за жена сопруг девојка дечко кои сакаат да слушате музика кога одење или трчање.0 безжична beanie лесно да се пар со вашиот паметен телефон, таблет или било кој друг Bluetooth-от за електронски уреди.0 Техника - Bluetooth 5.Тие ќе сакаат оваа музика подарок и уживајте во омилените музика кога работи, скијање, уметничко лизгање, пешачење, кампување, куче прошетка, патување и така натаму. 33-65 нозе безжичен спектар, Ултра ниска потрошувачка на енергија, вграден-на полнење на батеријата овозможува до 10-12 часа на музика на и со 1.Моден стил и унисекс дизајн се придржува кон сите мажи, жени и деца.Тинејџер момчиња и девојчиња ќе изненадувачки сакам овој кул техника подарок како тајна дедо подарок.Држи главата и ушите топло во зима и да уживаат во музиката при одење, трчање, џогирање.HIGHEVER Bluetooth капи се одличен Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Подарок или Роденденски подарок за семејството и пријателите!.Топ уникатен подарок за мажите и жените.Одличен Квалитет на Звукот - Надградена со високи перформанси гласно говорници понуда до 110 DB HD стерео звук.Моден стил и унисекс дизајн се погодни за речиси сите : мажи, жени, него, неа, татко, мајка, сопруг, сопруга, дечко, девојка, ќерка, син, татко ми, мајка ми и повеќе.Ние сме стои страна за да им помогне на сите на време. 33-65 нозе безжичен спектар, Ultralow-моќ, вградена батерија и со 1.5 -2 часа надополнување.Напреден Bluetooth 5.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди