.

.

New
URS2GO 8600mAh Замена Продолжен Двоен Слој Батеријата Подебели Задниот Поклопец Виткање Заградата за Samsung Galaxy S4 I9500 SCH-I337 Видиме

URS2GO 8600mAh Замена Продолжен Двоен Слој Батеријата Подебели Задниот Поклопец Виткање Заградата за Samsung Galaxy S4

DEN 1837.44

Тековен
Во продавницата

* Овластен URS2 GO Дилер. * Пакет Содржина : 8600m Ah Продолжен Двоен Слој Батеријата x 1. * Батеријата на Задниот Поклопец x 1 , Виткање Заградата x 1. * Компатибилен Со : Samsung Galaxy S4, SGH-I337 ( AT&T ). * Додаток само, мобилен телефон не е вклучен. "Овој пакет нема да работи за Samsung Galaxy S4 Активен ,работи само за Samsung Galaxy S4" "Напомена : Овие батерии да не дојде со NFC (Near Field Communication) Функција" Ова е двоен слој продолжен батерија, која има двапати дебелината на вашите акции батеријата.Вие треба да ги користите задниот поклопец доаѓа со овој пакет да биде домаќин на тоа, оваа батерија не ќе се вклопи во вашата оригинална задниот поклопец.Овој пакет е специјално дизајниран за мобилни телефони ние се листа овде, ако вашиот мобилен телефон не е во листата , тогаш тоа не е за вас. ====================================================================== 1)8600m Ah Продолжен Батеријата : * Бренд : URS2 GO . * Оваа батерија е интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата. * Cell тип : Литиум Јон. * Напон : 3.8 V. * Капацитет : 8600m Ah . * Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво, Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица),Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. 2)За Батеријата На Задниот Поклопец. * 100% Сосема нов батеријата тешко задниот поклопец. * Чувајте ги на вашиот мобилен телефон нов изглед. * Големина : совршено се вклопуваат. * Додаток само, мобилен телефон не е вклучен. 3)Виткање Заградата : * Боја : како што е прикажано во слика. * Материјал : трајни& лесни пластика. * Големина : 5.2 cm x 3.5 cm. * Седи вашиот Android Паметни телефони во стилски начин. * Креативно 2-фаза стојат и прилагодливи дизајн * Погоден за вашиот паметен телефон или таблет до 8". * Минијатурни димензии, лесен за носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди