.

.

New
QISF Слободно Coachworks Тркала RV Camper Силна Тркала потпирачи за тркалата со Јаже за Безбедност-Автомобил потпирачи за тркалата, Гуми потпирачи за тркалата, Приколка Солид

QISF Слободно Coachworks Тркала RV Camper Силна Тркала потпирачи за тркалата со Јаже за Безбедност-Автомобил потпирачи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Функција】 Тркала потпирачи за тркалата се Запре, Автомобил Гума RV Camper Приколка Автомобил Затка Блок со Јаже Кое е Полесно да се Носат или се Движат. 【Дизајниран】 падина е разумно дизајниран да се вклопуваат поблиску до гуми, погоден за возила, и издржливи. 【Лесен за Употреба】 Запре во секое време, лесно да се носат.Ефикасно спречување на автомобил од лизгање назад; особено паркинг за лоши патишта. 【Материјал】 Направени од издржлив пластика. 【Пакет Conten】 4 x Гуми Анти-пропадна Затка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди