.

.

New
Aexit СДС месо тело Ѕидани Вежба Битови 25мм Совет Ширина Ѕидани Ротари Чекан Вежба СДС-месо тело Битови Малку Сива

Aexit СДС месо тело Ѕидани Вежба Битови 25мм Совет Ширина Ѕидани Ротари Чекан Вежба СДС-месо тело Битови Малку Сива

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Име на производ : Ѕидани Вежба Малку;Тема : СДС Плус месо тело;Материјал : Метал.Совет Ширина : 25мм / 0.98";месо тело со Дијаметар : 9mm / 0.35";Flute Должина : 115mm / 4.5".Вкупна Должина : 200mm / 7.9";Боја : Gray.Net Тежина : 317g;Пакет Содржина : Пакет Содржина. 1 x Ѕидани Вежба се Малку : 1 x Ѕидани Вежба Малку;1 x Држи Случај : 1 x Држи Случај. 3dac20200812cdbe.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди