.

.

New
WHEEJE Лесни Тешко Носи Шопинг Количка Кафе Боја Свитлива

WHEEJE Лесни Тешко Носи Шопинг Количка Кафе Боја Свитлива

DEN 2042.40

Тековен
Во продавницата

Животот шопинг малку помошник, купувате храна и напор, се повлече стоки лесно, удобно патување, мулти-цел количка.Употреба : намирници шопинг, референци, патува, подароци, кампување, итн.Оваа количка е мала тежина, силен капацитет на носивост, не е лесно да ' рѓа, продолжување на работниот век.Заградата, големина : 43 * 38 * 91cm, складирање торба големина : 38 * 20 * 50cm.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Дали сакате да се направи вашата шопинг полесно и полесно?Ова е добро изработена количка која вклучува многу посебни карактеристики и може да се користи во широк спектар на ситуации.Име на производ : Купување Cart Material : алуминиум легура, свила leather Bracket големина : 43 * 38 * 91cm Storage торба големина : 38 * 20 * 50cm Color : кафе color Bearing капацитет : 50kg Applicable места : супермаркет шопинг, намирници шопинг, патување, планинарење, транспорт, подарок за складирање.Применливи луѓе : адолесценти, средовечни луѓе, стари лица, хендикепирани, масите●Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-3 CM.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодариме за вашето разбирање.●Сликата боја може да се разликуваат во зависност од monitor settings.● Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи и одлична услуга.Ако ви се допаѓа овој шопинг кошничка количка, ве молиме оставете ги вашите коментари, така што повеќе луѓе знаат за оваа практични апарати за домаќинство објект.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволителен одговор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди