.

.

New
Исток Majik Имаат Звук Флеш и Inertial Напред Функции 77.31.34 инчи-Зелена

Исток Majik Имаат Звук Флеш и Inertial Напред Функции 77.31.34 инчи-Зелена

DEN 1888.56

Тековен
Во продавницата

Големина на : 18*18.5*3.5 cm/7*7.2*1.4 инчи.Metrial : легури.Се судрат и да Одат Акција, работи на мазни површини.Производот има копчиња за звук и светлина.Овој звук и светлина е слична на она што го емитира во реалноста, но не иста.Совршен Подарок.Бродови од Хонг Конг.Играчка играат важна улога во детските секојдневниот живот.Тие се обезбеди децата со среќен време, различни искуства, и различни видови на играчки авиони можат подобро да им се овозможи на децата да научат за другите работи и да им помогне на своите растат.Избрани авиони играчка подобрување на когнитивните, вокабулар јазик; промовира имагинативна игра.Задоволување на детето е во интерес на детето fondle admiringly.Тоа е добра идеја за Подароци, Роденденски Подароци, Божиќ Подароци, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди