.

.

New
Гранит Злато Дневно Спреј Редеа-Слободен Почиста за Гранит, Мермер, Травертин, Кварц, Природен Камен Countertops, Подови Изработени во САД, 32 Унци

Гранит Злато Дневно Спреј Редеа-Слободен Почиста за Гранит, Мермер, Травертин, Кварц, Природен Камен Countertops, Подови

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На Гранит Злато колекција на производи е ненадмината во експертиза, страст и квалитет, заштита на вашиот природен камен како ниту еден друг производ.Контра почиста не содржи фосфати или амонијак.За разлика од повеќето други природни камени производи за чистење што го остави зад себе остатоци, содржат токсични хемикалии, или имаат непријатен мирис, Гранит Злато остава зад себе не ленти и се одликува со лесна цитрус мирис.РЕДЕА СЛОБОДНИ РЕЗУЛТАТИ – Овој природен камен чистење решение никогаш не остава зад себе грозен ленти или smudges.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди