.

.

New
Tgoon /Видео Картичка, Алуминиум Картичка Игра Картичка 1080P Видео Картичка USB2.0/M Силна Компатибилност за VLC

Tgoon /Видео Картичка, Алуминиум Картичка Игра Картичка 1080P Видео Картичка USB2.0/M Силна Компатибилност за VLC

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производ излез, USB2.0/M максимална поддржува 1080 P.Производ на текст, HDMI/С максимална текст може да го поддржи 4 K.Во согласност со USB и видео UVC спецификации, поддршка за Windows, за Android, за и за OS X оперативни системи.High‑definition фати, силна компатибилност, слика без stutter, без одлагање.Поддршка повеќето стекнување софтвер, како за VLC, за ПРЕ, за Amcap, итн.Функција : 1. Во согласност со USB и видео UVC спецификации, поддршка за Windows, за Android, за и за OS X оперативни системи.2. Поддршка повеќето стекнување софтвер, како за VLC, за ПРЕ, за Amcap, итн.3. Производ на текст, HDMI/С максимална текст може да го поддржи 4 K.4. Производ излез, USB2.0/M максимална поддржува 1080 P.5. High‑definition фати, силна компатибилност, слика без stutter, без одлагање.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Аудио/Видео Фотографирање Card Material : алуминиум alloy Color : black Weight : Прибл. 44g Текст резолуција : максимална поддршка за 4 K/30 HZOutput резолуција : максимална поддршка за 1080 P Пакет Листа : 1 x Audio/Видео Фотографирање Card1 x Настава.

Останатите карактеристики

Condition:
100% brand new
Item type:
 Audio/Video Capture Card
Material:
aluminium alloy
Color:
black
Weight:
Approx. 44g 
Input resolution:
maximum support for 4K/30HZ
Output resolution:
maximum support for 1080P
Package List:
1 xAudio/Video Capture Card1 x Instruction :
Обновено

Слични понуди